GELECEĞİN ÇÖZÜMLERİNE BUGÜNDEN SAHİP OLMANIZ VE GÜVENLE KULLANMANIZ İÇİN VARIZ

TeknoTürk sunduğu anahtar teslim network ve internet çözümleri ile müşterilerinin iş yapış şekillerini dönüşüme uğratır. Dünyayı büyük bir hızla saran veri ağları ve interneti kaçınılmaz hale getiren tümleşik iletişim teknolojileri TeknoTürk tarafından anahtar teslimi projelerle Türkiyedeki kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

TeknoTürk, yerel ve geniş alan bilgisayar ağları ( LAN ve WAN ), yapısal kablolama, Ses-Veri-Görüntü entegrasyonuna yönelik anahtar-teslimi bütünleşik çözümler sunan, Türkiye Bilişim Teknolojileri sektöründe veri iletişim alanında uzmanlaşmış lider bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana pazara sunduğu ürün ve hizmetleri sürekli geliştirip zenginleştiren TeknoTürk, sağlıklı biçimde gelişen organizasyon ve finansal yapısı ile kullanıcılar tarafından güvenilen ve tercih edilen bir çözüm sunucu kimliği kazanmıştır. Hizmet verdiği firmalarca, IT (Bilişim Teknolojileri) konusunda STRATEJİK PARTNER leri olarak konumlandırılan TeknoTürk, ses veri tümleştirme teknolojilerinin henüz konuşulduğu 1998-1999 yıllarında Yapı kredi Bankasında VoIP projelerinde veri hatlarına tamamını ses portu entegre ederek Cisco cihazlarını kullanarak gerçekleştirildi. Türk Telekom ve özel telekomünikasyon kurumlarının altyapılarını, imkanlarını yakından bilerek, Türkiyedeki kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda, marka bağımsız bir çalışma içerisinde olup daima en son teknolojiyi en doğru uygulanışıyla müşterilerine sunarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bu anlamda TeknoTürk sunduğu çözümlerin müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabilmesi için, kullanılan ürünlerin kalitesinin yanı sıra, tasarımın doğruluğunun, kuruluş sırasında ve de sonrasında verilen teknik destek hizmetlerinin kalitesinin tam olarak güvence altına alınmış olması gerektiğine inanmaktadır.Şirketimizin bünyesinde çalışan uzman kadronun tamamı büyük firmalarda yıllarını vermiş teknolojinin gelişimlerini uygulayarak ve  cisco, microsoft sertifikalarıyla  desteklenmiş bir kadroya sahibiz.

TeknoTürk ün misyonu tüm kaynaklarını Veri İletişim Sistemleri alanında verimli bir şekilde kullanarak, dünya standardında, Türkiye koşullarında kullanıcının gereksinimlerine en iyi cevap verebilecek şekilde uygulayarak, katma değeri yüksek bütünleşik çözümler sunmaktır.